חברת ניהול נכסים בירושלים

המומחים בניהול נכסים בירושלים

 

ניהול נכסים בירושלים

מחפשים חברת ניהול נכסים בירושלים? הגעתם למקום הנכון!

אנו מתמחים בניהול נכסים בירושלים וסביבתה עם דגש על ניהול דירות, ניהול דירות לתופות קצרות, ניהול דירות נופש ותיירות, וכמו כן ניהול דירות כשרות לתיירות דתית חרדית, לצד ניהול נכסים מסחריים.  

 

חברת ניהול נכסים בירושלים

073-7755065

 

המומחים בניהול נכסים בירושלים

ניהול נכסים מקצועי בירושלים דורשת שליטה והבנת העיר ומגמות הנדל"ן השונות הקיימות ברבדיה השונים של העיר. ירושלים היא לא רק בירת ישראל אלא גם העיר הגדולה בישראל עם מעל 880,000 תושבים (כפול מתל אביב). 

מעבר להיותה העיר הגדולה בישראל הן בשטח גיאוגראפי והן באוכלוסיה, ירושלים היא גם עיר מעורבת עם נציגות ענפה לכל רבדי וחתכי האוכלוסיה בישראל. מתוך 880,000 התושבים בירושלים מספר התושבים היהודים בירושלים עומד על כ 550,000 תושבים. מתוכם כ 220,000 הם חרדים (25% מהאוכלוסיה החרדתית בישראל).חשוב לציין כי יש אחוז גבוה של נכסי יוקרה ירושלמיים המוחזקים על ידי תושבי חוץ.  

בנוסף, ירושלים מהווה אבן שואבת לתיירות חוץ המגיעה לישראל (מעל 3,500,000 מיליון מבקרים בשנה) בין אם מדובר בתיירות צליינית, חילונית וכמובן יהודית ותיירות יהודית חרדית. 

כל הנתונים הללו מייצרים צורך בחברת ניהול היודעת להתנהל בתוך עולם הצרכים הנדל"ני של העיר ולמצוא את הדרכים הטובות ביותר להצפת ערך והגדלת התושאה מנכסיכם בעיר הבירה. 

 

ניהול נכסים בירושלים -  מה זה כולל ואיך זה עובד?

כאמור ירושלים היא עיר הטומנת בה אפשרויות רבות הדורשות להפקתם ידע מתמחה והבנת שוק לצד יכולות שיווק מתקדמות

כמשרד ניהול נכסים אנחנו מנסים למצוא תמיד את הדרכים הטובות ביותר למקסם את הפוטנציאל הנדל"ני בנכסי הלקוחות שלנו ולמצוא עבורם את התמהיל הנוח ביותר עבורם.

בין תחומי התמחות שלנו:

 

למי מיועדים שירותי ניהול נכסים בירושלים?

שירותי ניהול נכסים מתאימים למעשה למרחב קהלים שהמשותף להם הוא אחד - הם מחזיקים בנכס נדל"ן - ומסיבות כאלה או ארחות אינם מסוגלים או מעוניינים לטפל במטלות "בעל הבית" בעצמם.

בהתאם לזאת ישנם מגוון רב של חתכי אוכלוסיה הנעזרים בשירותי ניהול נכסים מקצועי לרבות משקיעי נדל"ן, יורשים שאינם מעוניינים שחלוקת האחריות בטיפול בנכס תגרום לחיכוכים בתוך המשפחה, בעלי נכסים בירושלים אשר בוחרים לבצע רילוקיישן בתוך ישראל או אף החוצה מישראל, תושבי חוץ ועוד. 

בנוסף, ישנה קבוצה גדולה נוספת של משקיעים אשר בוחרים להסב את דירותיהם לטובת השכרה לתיירות ובגלל המורכבות של שיווק וניהול היחידות בוחרים להיעזר בשירותי חברת ניהול לתקופות קצרות

 

למעשה, שירותי ניהול נכסים מתאימים לכל מי שלא מעוניין לנהל בעצמו את הנכס ולזכות בתשואה חודשית פאסיבית ללא התעסקות בכל הקשור בניהול הנכס לרבות פרסום הנכס, קבלת והחלפת דיירים, גביית כספים, תשלומי חשבונות, תיקונים, תחזוקה, עבודה מול בעלי מקצוע וכדומה, שלא לדבר על כל העבודה האינטנסיבית הכרוכה בניהול דירות תיירות ונופש

אנו עובדים עם לקוחות בכל סדר גודל. אם יש לכם נכס בירושלים וסביבתה אנחנו הכתובת עבורכם! 

 

אזורי שירות ניהול נכסים

אנו מנהלים נכסים ברחבי העיר ירושלים עם התמחות בשכונות ואזורי העיר כגון פסגת זאב, המושבה הגרמנית, רוממה, קרית צאנז, רמות, בית הכרם, תלפיות, ארנונה, זכרון משה, רחביה, בקעה, קטמון, טלביה, מתחם מגרש הרוסים, המושבה היוונית, קרית משה, בית וגן, מרכז העיר, גבעת שאול, עמק רפאים, קרית שמואל, מורשה, רמת שלמה, עיר גנים, גבעת רם, מתחם הולילנד, עין כרם, הבוכרים, מאה שערים, הר הצופים, ממילא ועוד. 

 

כמה עולה שירותי חברת ניהול נכסים בירושלים?

מחיר ניהול נכסים נגזרים ממספר מרכיבים ומתומחרים לרוב כאחוז מסוים מהכנסות שכר הדירה. גובה מספר האחוזים נקבע בסופו של דבר כפונקציה של כמות העבודה הנדרשת וכמו כן של היקף הכנסות שכר הדירה. לקבלת מידע נוסף היכנסו למחירון ניהול נכסים שלנו או התקשרו להתייעץ עם מנהל נכסים מומחה לאזור ירושלים.

 

מחפשים שירותי ניהול נכסים בירושלים?

צרו עמנו קשר.

073-7755065

 

שתף