חברת ניהול נכסים מסחריים בירושלים

המומחים בניהול נכסים מניבים ונדל"ן מסחרי בירושלים

ניהול נדל"ן מסחרי בירושלים

 

מחזיקים בתיק נכסים מניבים בירושלים וסביבתה ומחפשים חברת ניהול בעלת ניסיון בניהול נדל"ן מניב? בגעתם למקום הנכון.

ניהול נכסים מניבים בירושלים

 

ניהול נדל"ן מסחרי או נדל"ן מניב היא התמחות בפני עצמה אשר לא כל חברת ניהול נכסים יודעת או רוצה לעשות. נדל"ן מסחרי דורש הבנה מעמיקה יותר החל מהבנה בשימושי נכס והיתרים, דרך ניהול משא ומתן ומציאת דיירים איכותיים ונכונים ליציבות ארוכת טווח ועוד מורכבויות שלרוב לא תקלים בהם כשמדובר על ניהול דירת מגורים לדוגמא. 

אנו מתמחים ואוהבים את ענף הנדל"ן המניב המסחרי על (וכנראה גם בגלל) המורכבויות והאתגרים הטמונים בו. התקשרו היום לשיחת ייעוץ ללא התחייבויות לבחון את האפשרות לניהול הנכסים המסחריים שההעלותכם באופן חיצוני ומקצועי.  

 

חברת ניהול נכסים בירושלים

073-7755065

 

 

ניהול נדל"ן מסחרי בירושלים

מחזיקים בתיק נכסים מניבים בירושלים וסביבתה ומחפשים חברת ניהול בעלת ניסיון בניהול נדל"ן מניב? בגעתם למקום הנכון.

 

אנו מתמחים מזה שנים רבות בניהול נכסים בכלל ובניהול נדל"ן מסחרי בפרט. במסגרת השירות אנו מטפלים ללקוח בכל האספקטים של ניהול הנכס החל מטיפול באכלוס הנכס, גביית תשלומי שכר דירה, עבודה מול בעלי מקצוע בכל הקשור לתחזוקת הנכס והתחייבויות הבעלים ועוד.

 

שירות ניהול נדל"ן מסחרי כוללים בתוכו:

  • ניהול נדל"ן מניב בירושלים
  • ניהול חנויות בירושלים
  • ניהול שטחי מסחר בירושלים
  • ניהול משרדים
  • ניהול נכסים תעשייתיים בירושלים
  • ועוד...

 

שירותים נוספים המוענקים בירושלים וסביבתה

  

שאלות נפוצות

 

למי מתאים שירות ניהול נכסים מניבים ונכסים מסחריים בירושלים?

שירותי ניהול נדל"ן מניב מיועדים למגוון סוגי לקוחות שהמשותף לכולם זה שהמשותף לכולם זה בעלות על נכס או נכסים המוגדרים כנכס מסחרי לרבות חנויות, משרדים, שטחי מסחר, שטחי תעשייה, מחסנים, חניונים ועוד.

השירות עצמו מתאים למעשה לכל מי שלא מעוניין לנהל בעצמו את הנכס ולזכות בתשואה חודשית פאסיבית ללא התעסקות בכל הקשור בניהול הנכס לרבות, החלפת דיירים, השכרת הנכס, חידוש חוזים, גביית כספים, תשלומי חשבונות, תיקונים, תחזוקה ועבודה מול בעלי מקצוע וכיוצא בכך.

אנו עובדים עם לקוחות בכל סדר גודל. אם יש לכם נדל"ן שזקוק לניהול בירושלים וסביבתה, אנחנו הכתובת עבורכם.

 

אזורי שירות

אנו מנהלים נכסים מסחריים ברחבי העיר ירושלים עם התמחות בשכונות ואזורי העיר כגון פסגת זאב, המושבה הגרמנית, רוממה, קרית צאנז, רמות, בית הכרם, תלפיות, ארנונה, זכרון משה, רחביה, בקעה, קטמון, טלביה, מתחם מגרש הרוסים, המושבה היוונית, קרית משה, בית וגן, מרכז העיר, גבעת שאול, עמק רפאים, קרית שמואל, מורשה, רמת שלמה, עיר גנים, גבעת רם, מתחם הולילנד, עין כרם, הבוכרים, מאה שערים, הר הצופים, ממילא ועוד. 

 

כמה עולה שירותי חברת ניהול נדל"ן מניב בירושלים?

מחירי ניהול נדל"ן באופן כללי וניהול נדל"ן מניב או נדל"ן מסחרי באופן פרטני נגזרים ממספר מרכיבים ומתומחרים לרוב כאחוז מסוים מהכנסות שכר הדירה. גובה מספר האחוזים נקבע בסופו של דבר כפונקציה של כמות העבודה הנדרשת וכמו כן של היקף הכנסות שכר הדירה. לקבלת מידע נוסף היכנסו למחירון ניהול נכסים שלנו או התקשרו להתייעץ עם מנהל נכסים מומחה לאזור ירושלים.

 

מחפשים נכס מניב בירושלים?

זקוקים לשירותי חברת ניהול מומחית לנדל"ן מניב? צרו עמנו קשר.

 

חברת ניהול נדל"ן מסחרי בירושלים

073-7755065

 

שתף