ניהול דירות בירושלים

חברת ניהול דירות באזור ירושלים והסביבה

ניהול דירות בירושלים

 

מתעניינים בשירותי ניהול דירות באזור ירושלים? הגעתם למקום הנכון! אנו מתמחים בניהול דירות באזור ירושלים במספר מסלולי ניהול שונים. אם גם אתם מתעניינים בניהול נכסים מקצועי צרו עמנו קשר עוד היום לשיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות או תמורה. 

 

שירותי ניהול דירות באזור ירושלים מתחלקים לכמה התמחויות שונות. אנו מתמחים במספר תחומים:

 

שירותי ניהול דירות נינתים ברחבי ירושלים וסביבתה עם התמחות בשכונות ואזורי העיר כגון פסגת זאב, המושבה הגרמנית, רוממה, קרית צאנז, רמות, בית הכרם, תלפיות, ארנונה, זכרון משה, רחביה, בקעה, קטמון, טלביה, מתחם מגרש הרוסים, המושבה היוונית, קרית משה, בית וגן, מרכז העיר, גבעת שאול, עמק רפאים, קרית שמואל, מורשה, רמת שלמה, עיר גנים, גבעת רם, מתחם הולילנד, עין כרם, הבוכרים, מאה שערים, הר הצופים, ממילא ועוד. 

חברת ניהול דירות בירושלים

073-7755065

 

 

למי מיועדים שירותי ניהול דירות בירושלים

שירותי ניהול דירות מתאימים לבעלי נכסים בירושלים אשר מעוניינים ממגוון סיבות להעביר את הטיפול בנכס אל חברה מקצועית חיצונית ובכך לזכות בתושאה פאסיבית ושקטה ללא התעסקות עם דיירים, בעלי מקצוע, אחזקה ותחזוקה, גביה ועוד.

שירותי ניהול ניתנים במספר רמות שרות החל מהשגחה על נכסים ריקים של תושבי חוץ, ניהול דירות שכורות לטווח ארוך, ועד ניהול דירות להשכרה לתקופות קצרות ולתיירות. 

שירותי ניהול נכסים למעשה מתאים לכל בעל נכס שלא מעוניין או לא יכול לנהל בעצמו את הנכס ולזכות בתשואה חודשית פאסיבית ללא התעסקות בכל הקשור בניהול הנכס לרבות פרסום הנכס, קבלת והחלפת דיירים, גביית כספים, ניקיון הנכס בין שוכרים, תשלומי חשבונות, תיקונים, תחזוקה ועבודה מול בעלי מקצוע וכיוצא בכך.

אנו עובדים עם לקוחות בכל סדר גודל. אם יש לכם דירה בירושלים וסביבתה, אנחנו הכתובת עבורכם.

 

כמה עולה שירותי חברת ניהול דירות בירושלים?

מחירי ניהול נדל"ן באופן כללי וניהול דירות באופן פרטני נגזרים ממספר מרכיבים ומתומחרים לרוב כאחוז מסוים מהכנסות שכר הדירה. גובה מספר האחוזים נקבע בסופו של דבר כפונקציה של כמות העבודה הנדרשת וכמו כן של היקף הכנסות שכר הדירה. לקבלת מידע נוסף היכנסו למחירון ניהול נכסים שלנו או התקשרו להתייעץ עם מנהל נכסים מומחה לאזור ירושלים.

 

מחפשים חברת ניהול דירות בירושלים?

צרו עמנו קשר.

 

חברה לניהול השכרות ונכסים בירושלים

073-7755065

שתף