ניהול נכסים לתושבי חוץ

המומחים בניהול נכסים לתושבי חוץ בירושלים

ניהול נכסים לתושבי חוץ 

 

עד לפני שנים מועטות בלבד כ 10% מעסקאות הנדל"ן בשוק הירושלמי בוצעו על ידי תושבי חוץ. יתרה מכך, כמעט כל העסקאות בשוק היוקרה ועל זאת בשוק המגה יוקרה בוצעו על ידי תושבי חוץ.

אם גם אתם ביצעתם רילוקיישן ומוגדרים כתושבי חוץ שירותי ניהול נכסים יכולים להקנות לכם שקט נפשי והכנסה יציבה מהנכסים שלכם. אנו מתמחים במתן שירותי ניהול לתושבי חוץ במספר מסלולים.

 

חברת ניהול נכסים לתושבי חוץ בירושלים

073-7755065

 

 

ניהול נדל"ן בבעלות תושבי חוץ בירושלים

מחזיקים בתיק נכסים מניבים בירושלים וסביבתה ומחפשים חברת ניהול בעלת ניסיון בניהול נדל"ן בבעלות תושבי חוץ? בגעתם למקום הנכון.

 

אנו מתמחים מזה שנים רבות בניהול נכסים בירושלים אשר בבעלותם של תושבי חוץ.

שירותי ניהול נכסים לתושבי חוץ ניתנים במכלול שפות בהתאם לצרכי ונוחות הלקוח ובשלושה מסלולי שירות עיקריים:

  • ניהול דירות ריקות בבעלות תושבי חוץ (מה שמכונה "דירות רפאים" לעיתים). ניהול דירות ריקות שאינן מיועדות להשכרה אלא לשימוש הבלעדי של הבעלים (ההערכות הן שישנן כ 7000 דירות כאלה בירושלים כיום) כולל בתוכו תחזוקה שוטפת של הנכס, תשלום חשבונות, פיקוח למניעת פריצות וגניבות, ועד לרמת השקיית עציצים על פי הצורך.  
  • ניהול דירות ונכסים מניבים בהשכרה לטווח ארוך. במסלול זה חברת הניהול דואגת לאכלוס ותחזוקת הנכסים באופן אופטימאלי במודל של השכרות ארוכות טווח. 
  • ניהול דירות נופש ודירות תיירות להשכרה לתקופות קצרות. מסלול זה מאפש לבעלי הנכס להינות מתשואה שוטפת בתקופות בהן הדירה לא נמצאת בשימושם האישי וכן להשתמש בדירה כדירת נופש בביקוריהם בירושלים. 

 

שירותים נוספים המוענקים בירושלים וסביבתה

 

 

 

 

אזורי שירות

אנו מנהלים נכסים ברחבי העיר ירושלים עם התמחות בשכונות ואזורי העיר כגון פסגת זאב, המושבה הגרמנית, רוממה, קרית צאנז, רמות, בית הכרם, תלפיות, ארנונה, זכרון משה, רחביה, בקעה, קטמון, טלביה, מתחם מגרש הרוסים, המושבה היוונית, קרית משה, בית וגן, מרכז העיר, גבעת שאול, עמק רפאים, קרית שמואל, מורשה, רמת שלמה, עיר גנים, גבעת רם, מתחם הולילנד, עין כרם, הבוכרים, מאה שערים, הר הצופים, ממילא ועוד. 

 

כמה עולה שירותי חברת ניהול נכסים בירושלים?

מחירי ניהול נדל"ן נגזרים ממספר מרכיבים ומתומחרים לרוב כאחוז מסוים מהכנסות שכר הדירה. גובה מספר האחוזים נקבע בסופו של דבר כפונקציה של כמות העבודה הנדרשת וכמו כן של היקף הכנסות שכר הדירה. לקבלת מידע נוסף היכנסו למחירון ניהול נכסים שלנו או התקשרו להתייעץ עם מנהל נכסים מומחה לאזור ירושלים.

 

זקוקים לשירותי חברת ניהול נכסים המתמחה בעבודה עם תושבי חוץ? צרו עמנו קשר.

 

נכסים: המומחים בניהול נכסים בירושלים

073-7755065

 

שתף