ניהול דירות airbnb בירושלים

חברת ניהול דירות airbnb בירושלים

ניהול דירות airbnb בירושלים 

המושג של דירות airbnb הפך למושג נפוץ בתקשורת בשנים האחרונות. הפלטפורמה האינטרנטית שהחלה את דרכה במטרה לחבר בין אנשים הפכה להיות תופעה גלובאלית שיצרה שוק נדל"ן חדש במידה רבה עם אפשרות לעקוף את המלונות ולנגוס בנתח משוק התיירות באמצעות דירות יוקרה במיקומים מבוקשים בערים הגדולות לרבות ירושלים.

עם נתונים של מעל 3,500,000 תיירים שביקרו בישראל בשנה האחרונה אין זה פלא שבעלי דירות רבות בירושלים החליטו להגדיל את הכנסתם מהנכסים באמצעות השכרת הנכס באמצעות חברות ניהול נדל"ן המתמחות בפרסום וטיפול בלקוחות בפלטפורמות כגון (אך לא רק) airbnb.

מתעניינים בהשכרת הדירה (דירות) שלכם לתיירים? התקשרו עוד היום לבדיקת כדאיות ההשכרה. מנהלי הנכסים שלנו עומדים לרשותכם.

 

ניהול דירות airbnb

 

מה זה ניהול דירות airbnb ולמי זה מתאים?

ניהול דירות airbnb הוא תחום חדש ודינאמי שנולד לפני שנים מעטות בלבד. למעשה, אתר airbnb אשר מוערך היום במעל עשרה מיליארד דולר ופעיל במעל 190 מדינות עם 4 מיליון נכסים רשומים ומעל 150 מיליון משתמשים ברחבי העולם, נוסד רק בשנת 2008 והחל פעילות מסחרית רק בשנת 2009.

יחד עם זאת אין ספק שהשפעתו על שוק הנדל"ן הייתה עצומה ואף עוררה ומעוררת חקיקות חדשות להגבלת שימושים בפלטפורמה בערים רבות בעולם בהם השוק המלונאי נפגע מפאת כניסת פרטיים לתוך ענף ההשכרות לתיירים באמצעות דירות מגורים פרטיות. 

שנת 2019 אף נפתחה בדיונים על הטלת ארנונה מיוחדת לדירות airbnb הפועלות בתל אביב השכנה. 

ולמרות כל הדיונים על ארנונות מוגדלות וכן שאלות מיסוי על דירות airbnb רבים עדיין בוחרים לפעול באופן עצמאי וכמובן באמצעות חברות ניהול נכסים המתמחות במתן שירותי ניהול לדירות תיירות. 

אנו מתמחים בניהול דירות לתיירות בירושלים בכלל ותיירות חרדית ודתית לירושלים בפרט. לטובת גיוס הלקוחות אנו מטפלים גם בקידום הנכס באתרים ייעודיים לכך לרבות אך לא רק airbnb ומטפלים בכל האספקטים של הניהול החל מניהול יומנים, קבלת הלקוחות, טיפול בניקיון הדירה ומוכנותה בין דייר לדייר, וכדומה בנוסף לכל הנושאים המטופלים במסגרת שירות ניהול נכסים הבסיסי.  

בנוסף, אנו גאים להציג שירות נוסף בו אנו מתמחים שהוא ניהול דירות נופש כשרות בירושלים המיועדות לתיירות דתית וחרדית מחו"ל המגיעה לביקורים בירושלים, בדגש על שכונות מגורים סביב הכותל, מאה שערים, רחביה, קטמון, המושבה הגרמנית, מרכז העיר וכיוצא בכך. 

 

חברת ניהול דירות airbnb בירושלים

073-7755065

 

 

מתמחים מזה שנים רבות בניהול דירות airbnb בירושלים.

במסגרת השירות אנו מטפלים ללקוח בכל האספקטים של ניהול הנכס החל מטיפול באכלוס הנכס, העברת תשלומים, ניקיון, פרסום, אחזקה, קליטת הלקוחות וכיוצא בכך. 

  

למי מתאים שירות ניהול דירות אייר בי אנ בי בירושלים?

שירותי ניהול דירות airbnb מתאים לבעלי נכסים בירושלים אשר מחזיקים בדירות מעוצבות, משופצות, מרוהטות ומאובזרות ברמה גבוהה ובמיקומים מרכזיים ובאזורים הסמוכים למוקדי התיירות העיקריים (מרכז העיר, הכותל, מאה שערים, רחביה, המושבה הגרמנית, הולילנד ועוד) אשר מעוניינים למקסם את התשואה שלהם מהנכס באמצעות השכרות קצרות טווח לתיירות חוץ ותיירות פנים. 

 

השירות עצמו מתאים למעשה לכל מי שנמצא בקטגוריה הזו ושלא מעוניין לנהל בעצמו את הנכס ולזכות בתשואה חודשית פאסיבית ללא התעסקות בכל הקשור בניהול הנכס לרבות פרסום הנכס, קבלת והחלפת דיירים, גביית כספים, ניקיון הנכס בין שוכרים, תשלומי חשבונות, תיקונים, תחזוקה ועבודה מול בעלי מקצוע וכיוצא בכך.

אנו עובדים עם לקוחות בכל סדר גודל. אם יש לכם דירה מתאימה להשכרות לתיירות בירושלים וסביבתה, אנחנו הכתובת עבורכם.

 

אזורי שירות

אנו מנהלים דירות ברחבי העיר ירושלים עם התמחות בשכונות ואזורי העיר כגון פסגת זאב, המושבה הגרמנית, רוממה, קרית צאנז, רמות, בית הכרם, תלפיות, ארנונה, זכרון משה, רחביה, בקעה, קטמון, טלביה, מתחם מגרש הרוסים, המושבה היוונית, קרית משה, בית וגן, מרכז העיר, גבעת שאול, עמק רפאים, קרית שמואל, מורשה, רמת שלמה, עיר גנים, גבעת רם, מתחם הולילנד, עין כרם, הבוכרים, מאה שערים, הר הצופים, ממילא ועוד. 

 

כמה עולה שירותי חברת ניהול דירות אייר בי אנ בי בירושלים?

מחירי ניהול נדל"ן באופן כללי וניהול דירות תיירות או דירות לתקופות קצרות באופן פרטני נגזרים ממספר מרכיבים ומתומחרים לרוב כאחוז מסוים מהכנסות שכר הדירה. גובה מספר האחוזים נקבע בסופו של דבר כפונקציה של כמות העבודה הנדרשת וכמו כן של היקף הכנסות שכר הדירה. לקבלת מידע נוסף היכנסו למחירון ניהול נכסים שלנו או התקשרו להתייעץ עם מנהל נכסים מומחה לאזור ירושלים.

 

מחפשים שירותי ניהול דירות אייר בי אנ בי בירושלים?

צרו עמנו קשר.

073-7755065

שתף